Salg og udlejning

Henrik

 

Navn: Henrik Thorsen

Stilling: Salg/Materiel udlejning

Email: Henrik@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5355 0004

 

Robert

Navn: Robert Nørfelt

Stilling: Salg/Materiel udlejning

Email: Rono@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5355 0006

René

 

Navn: René Nielsen

Stilling: Afdelingsleder Jylland

Email: Rene@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5355 1230

Administration

Trine

 

Navn: Trine Søgaard Holse

Stilling: Administrationschef

Email: Tran@kayserogthorsen.dk

 

 

Helene

 

Navn: Helene Petersen

Stilling: Kontormedarbejder

Email: Hepe@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5355 3211

 

Jacob Kayser

 

Navn: Jacob Elkjær

Stilling: Direktør

Email: Jacob@kayserogthorsen.dk

 

Værksted og fleetmanagement

Jacob N

 

Navn: Jacob Nielsen

Stilling: Fleet Manager

Email: Jani@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5119 4560

Allan

 

Navn: Allan Jakobsen

Stilling: Montør

Email: Alja@kayserogthorsen.dk

Telefon: 5355 1391

 

Vi har telefontid hverdage imellem 06-16

Hvis du har spørgsmål er du altid velkommen til at kontakte os på telefonen inden for vores åbningstid.

Ellers kan du kontakte os i formen ved siden af.

Kontakt os